در این روش، پس از خرید، گوشی شما به صورت مستقیم شارژ می شود و نیاز به ورود رمز شارژ نیست. ضمناً شما از این روش می توانید وایمکس ایرانسل را نیز شارژ نمایید.

مراحل خرید

1- انتخاب اپراتور
2- انتخاب مقدار شارژ مورد نظر
3- وارد کردن اطلاعات تماس
4- زدن دکمه پرداخت
پس از انجام مراحل بالا، شما وارد درگاه پرداخت اینترنتی می شوید و پس از پرداخت مبلغ شارژ، گوشی شما شارژ خواهد شد.

تذکر

امکان شارژ مستقیم سیمکارت دائمی همراه اول وجود ندارد.

در صورتی که خط شما دائمی است، برای خرید بسته اینترنتی حتماً گزینه سیمکارت دائمی را علامت بزنید.

در صورت بروز مشکل احتمالی، پشتیبانی آماده ی پاسخگویی به شماست.

در این روش، پس از خرید، یک کد شارژ (رمز شارژ) در سایت به شما نمایش داده می شود که بعد از وارد کردن این رمز (با توجه به کد دستوری اپراتور سیمکارتتان) در تلفن همراه خود، خط شما شارژ خواهد شد.

مراحل خرید

1- انتخاب اپراتور
2- انتخاب مقدار شارژ مورد نظر
3- وارد کردن اطلاعات تماس
4- زدن دکمه پرداخت
پس از انجام مراحل بالا، شما وارد درگاه پرداخت اینترنتی می شوید و پس از پرداخت مبلغ شارژ، یک رمز شارژ در سایت به شما نمایش داده می شود و بعد از وارد کردن رمز، خط شما شارژ خواهد شد. علاوه بر سایت، رمز شارژ به تلفن همراه شما پیامک خواهد شد. و همچنین در صورت وارد کردن ایمیل در قسمت اطلاعات تماس، این کد شارژ به ایمیل شما نیز ارسال خواهد شد.

تذکر

در صورت بروز مشکل احتمالی، پشتیبانی آماده ی پاسخگویی به شماست.

مراحل پرداخت

1- شناسه قبض وشناسه پرداخت خود را وارد نمایید و سپس بر روی دکمه «بررسی» کلیک کنید.
2- اطلاعات نمایش داده شده ی قبض شما در سایت را چک کنید.
3- اطلاعات تماس خود را وارد کنید.
4- بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید.

پس از انجام مراحل بالا، شما وارد درگاه پرداخت اینترنتی می شوید و پس از پرداخت مبلغ قبض، قبض شما پرداخت خواهد شد.

تذکر

در صورت بروز مشکل احتمالی، پشتیبانی آماده ی پاسخگویی به شماست.

آموزش استفاده از گیفت کارت iTunes

1- برای استفاده از گیفت کارت های آیتونز و خرید برنامه و بازی از فروشگاه آیتونز باید ابتدا برنامه آیتونز اپل را دانلود کنید. برای دانلود آخرین نسخه کلیک کنید (برای شروع دانلود در صفحه باز شده بر روی دکمه آبی DOWNLOAD NOW کلیک کنید)

۲- پس از دانلود و نصب برنامه آیتونز، آن را اجرا کنید.
۳- پس از اجرای برنامه آیتونز باید بر روی دکمه iTunes Store کلیک کنید.

۴- در صفحه باز شده بر روی دکمه Redeem کلیک کنید. پس از کلیک، صفحه جدیدی باز خواهد شد که باید اپل آیدی و پسورد خود را وارد کنید.

۵- در این مرحله آیتونز از شما کد گیفت کارت را خواهد خواست که باید کدی که بعد از خرید از سایت ما دریافت کرده اید را در این بخش وارد کرده و بر روی دکمه Redeem کلیک کنید.

پس از اتمام موفقیت آمیز مراحل فوق، موجودی گیفت کارت خریداری شده ی شما به حساب اپل آیدی شما افزوده خواهد شد. شما می توانید با این اپل آیدی، برنامه و بازی های دلخواه خود را از فروشگاه آیتونز خریداری کنید.

نحوه پیدا کردن آدرس آمریکا

۱– وارد نقشه گوگل به آدرس روبرو بشید: maps.google.com

۲– در نوار جست و جوی بالا سمت چپ، اسم یک شهر آمریکای مثلاً New York رو وارد کنید.

۳– بعد از اینکه نقشه شهر لود شد، به داخل شهر زوم کنید تا خیابان ها را به راحتی ببینید.

۴– بر روی نقشه بر روی آیکون یک رستوران یا مدرسه یا هتل و … کلیک کنید. (‌اگر آیکون ها را نمی بینید، بیشتر روی نقشه زوم کنید و کمی صبر کنید.)

۵– بعد از کلیک بر روی یکی از آیکون ها، آدرس کامل و شماره تماس برای شما نشان داده می شود که آن را در گوگل والت وارد کنید.

آموزش استفاده از گیفت کارت XBOX

قبل از شروع مراحل، حتماً از آی پی معتبر آمریکا استفاده کنید. در غیر اینصورت مایکروسافت هنگام ریدیم کردن کدها، اذیت خواهد کرد.

1 - ابتدا وارد سایت ایکس باکس شوید: xbox.com

2 - در صفحه باز شده بر روی عبارت ” SIGN IN ” کلیک می کنیم.

3-در صفحه ی باز شده اطلاعات اکانت مایکروسافت خود را وارد کرده و وارد سایت شوید.

4-پس از ورود به سایت ایکس باکس، به لینک زیر مراجعه کنید:

https://live.xbox.com/en-US/RedeemCode?xr=socialmenav

5- در صفحه ی باز شده، در موقعیت مشخص شده، کد دریافتی از سایت را وارد کنید. سپس بر روی دکمه ی “Redeem Code” کلیک کنید.

آموزش تغییر کشور و اضافه کردن آدرس به اکانت گوگل پلی :

برای خرید از فروشگاه گوگل پلی و بازی هایی مثل کلش آف کلنز باید در اکانت خود آدرس داشته باشید.

1- ابتدا وارد بخش کیف پول گوگل به آدرس روبرو شوید: https://wallet.google.com

2- سپس در سایت کیف پول گوگل اگر قبلا وارد حساب گوگل خود شده باشید با صفحه ای مثل صفحه زیر روبرو خواهید شد. اگر وارد اکانت خود نشده اید، باید وارد اکانت خود شوید. (Sign In کنید.)

3- سپس بر روی Settings کلیک کنید تا صفحه ی زیر باز شود.

4- سپس در صفحه ی باز شده بر روی گزینه Edit هم ردیف با Zip Code کلیک کنید.

5- سپس فرمی مانند فرم زیر برای شما نشان داده می شود که باید یک آدرس آمریکا در آن وارد کنید. توجه کنید کشوری که اینجا وارد می کنید باید United States باشد.

Street Address = نام خیابان | Apt./Suite = آپارتمان /واحد | City = شهر | New York = در این بخش اسم شهر را وارد کنید | Zip Code = کد پستی | Phone Number = شماره بدون فاصله

۶- پس از وارد کردن اطلاعات بر روی دکمه Save کلیک کنید.

نحوه پیدا کردن آدرس آمریکا

۱– وارد نقشه گوگل به آدرس روبرو بشید: maps.google.com

۲– در نوار جست و جوی بالا سمت چپ، اسم یک شهر آمریکای مثلاً New York رو وارد کنید.

۳– بعد از اینکه نقشه شهر لود شد، به داخل شهر زوم کنید تا خیابان ها را به راحتی ببینید.

۴– بر روی نقشه بر روی آیکون یک رستوران یا مدرسه یا هتل و … کلیک کنید. (‌اگر آیکون ها را نمی بینید، بیشتر روی نقشه زوم کنید و کمی صبر کنید.)

۵– بعد از کلیک بر روی یکی از آیکون ها، آدرس کامل و شماره تماس برای شما نشان داده می شود که آن را در گوگل والت وارد کنید.

آموزش استفاده از گیفت کارت های مایکروسافت

در این آموزش، نحوه ی استفاده از گیفت کارت های مایکروسافت را به شما آموزش خواهیم داد تا بتوانید با استفاده از این گیفت کارت ها اقدام به خرید بازی و برنامه برای دستگاه ویندوز فون ۸ خود کنید.

تذکر: برای اینکه بتونید از گیفت کارت های مایکروسافت استفاده کنید باید کشور اکانت شما آمریکا باشد. همچنین هنگام خرید باید از آی پی کشور آمریکا برای وصل شدن به سایت هایی که در زیر ذکر می شوند استفاده کنید. در غیر اینصورت با ارورهایی مثل "اعتبار شما منقضی شده است" مواجه خواهید شد. همچنین باید کشور گوشی خود را در بخش Region بر روی آمریکا(United States) تنظیم کرده باشید و حداقل یک بار با اکانتی که قصد شارژ‌آن را دارید از طریق گوشی وارد فروشگاه شده و یک برنامه ی رایگان را دانلود کنید.

۱ – ابتدا وارد بخش مدیریت حساب کاربری مایکروسافت خود به آدرس روبرو شوید:‌ http://commerce.microsoft.com

2- در صفحه ی باز شده، باید اطلاعات اکانت مایکروسافت خود را وارد کنید و بر روی دکمه ی Sign in کلیک کنید. (‌مانند اکانت های Live، Outlook و Hotmail)

3- بعد از وارد کردن اطلاعات، اگر قبلاً کامپیوتری که در حال حاضر از آن استفاده می کنید را به عنوان کامپیوتر اصلی خود معرفی نکرده باشید، مایکروسافت از شما کد تایید خواهد خواست. نحوه دریافت این کد بنا به تعریفی که شما در اکانت خود کرده اید یا از طریق ایمیل و یا از طریق پیامک و یا تماس تلفنی برای شما ارسال خواهد شد.

4- شما به اختیار می توانید یکی از روش ها را (‌اگر تعریف کرده باشید)‌ انتخاب کنید.

5- بعد از اتمام مراحل تایید حساب، وارد صفحه ی زیر خواهید شد. در این صفحه ابتدا بر روی گزینه ی Profile در منوی بالا کلیک می کنیم تا کشور و آدرس حساب کاربری خود را دیده و در صورت نیاز آن را تغییر دهیم. همان طور که در اول آموزش اشاره شد، برای استفاده از گیفت کارت مایکروسافت باید کشور اکانت شما آمریکا بوده و از آی پی آمریکا برای خرید استفاده کنید.

6- در صفحه ی باز شده شما کشور و آدرس اکانت خود را مشاهده می کنید. کشور اکانت شما باید آمریکا انتخاب شده باشد. در غیر اینصورت نمی توانید از گیفت کارت استفاده کنید. برای تغییر آدرس و کشور می توانید بر روی دکمه ی edit profile کلیک کنید. توجه کنید که حتماً باید یک آدرس و شماره ی درست در این قسمت وارد کنید. در غیر اینصورت با پیغام های خطا مواجه خواهید شد. برای دریافت آدرس صحیح می توانید به آدرس maps.google.com مراجعه کرده و پس از زوم کردن بر روی یک شهر آمریکایی مانند New York به دنبال آیکون یک رستوران یا هتل و … باشید و با کلیک بر روی آن، آدرس و شماره تماس آن را مشاهده کرده و در این قسمت وارد کنید.

7- سپس با کلیک بر روی گزینه ی Payment options در منوی بالای سایت، وارد بخش گزینه های پرداخت شوید. در این صفحه برای اضافه کردن موجودی گیفت کارتی که از سایت دریافت کرده اید، بر روی redeem card که در عکس زیر مشخص شده است کلیک کنید. توجه داشته باشید اگر با آی پی ایران وارد این صفحه شوید با ارور روبرو خواهید شد.

8- پس از کلیک بر روی گزینه ی redeem card پنجره ی جدید باز خواهد شد که باید همانند شکل زیر، کد گیفت کارتی که از فروشگاه دریافت کرده اید را آنجا وارد کنید. اگر کد گیفت کارت صحیح باشد، در زیر کادری که کد را وارد کرده اید موجودی گیفت کارت را به شما نشان خواهد داد. پس از مشاهده ی موجودی بر روی دکمه next کلیک کنید تا موجودی گیفت کارت به حساب شما اضافه شود.

آموزش خرید و دانلود برنامه و بازی

۱ – ابتدا وارد فروشگاه برنامه و بازی مایکروسافت به آدرس روبرو شوید: ‌ http://windowsphone.com/en-us/store

2- سپس با بردن ماوس بر روی عبارت Explore باکس جدیدی مانند عکس زیر ظاهر می شود. سپس با کلیک بر روی عبارت Sign in وارد حساب کاربری خود شوید.

3- سپس یک بازی و یا برنامه ای را که قصد خرید آن را دارید پیدا کرده و بر روی آن کلیک کنید.

4- در صفحه ی برنامه یا بازی، اگر قوانین مایکروسافت را قبلاً نپذیرفته باشید با پیغام موجود در عکس زیر روبرو خواهید شد. در این مرحله بر روی عبارت Accept terms of use کلیک کنید. اگر گزینه ی Buy را مشاهده می کنید، از مرحله ی ۶ آموزش را ادامه دهید.

5- در صفحه ی باز شده، تیک I have read and accepted the Terms of Use را زده و بر روی دکمه ی Accept کلیک کنید.

6- پس از قبول قوانین، در صفحه ی بازی یا برنامه گزینه ی Buy را خواهید دید. با کلیک بر روی این گزینه، برنامه یا بازی را خریداری کنید. (‌توجه کنید اگر کشور اکانت شما آمریکا نباشد و یا از آی پی آمریکا استفاده نکنید با پیغام خطا مواجه شده و نمی توانید خرید کنید.)

7- پس از خرید برنامه یا بازی با پیغام موفقیت آمیز بودن خرید مواجه خواهید شد. همچنین یک ایمیل برای شما ارسال خواهد شد که شما این بازی یا برنامه را خریداری کرده اید. بعد از خرید از سایت، با گوشی خود وارد فروشگاه شده و برنامه یا بازی را دانلود کنید.

آموزش استفاده از گیفت کارت Google Play پلی

تذکر:‌ برای استفاده از گیفت کارت های گوگل پلی که در فروشگاه ما عرضه می شوند باید کشور اکانت گوگل شما آمریکا باشد. اگر از کشور اکانت خود مطمئن نیستید و یا می خواهید آن را تغییر دهید، ابتدا آموزش دوم در پایین صفحه را مطالعه کنید.

۱- ابتدا وارد فروشگاه گوگل پلی شوید: https://play.google.com

2- سپس با کلیک بر روی دکمه ی SIGN IN در بالای صفحه، وارد صفحه ی ورود به حساب کاربری خود می شوید.

3- پس از کلیک بر روی عبارت SIGN IN در صفحه ی باز شده اطلاعات اکانت جیمیل خود را وارد کرده و بر روی دکمه SIGN IN کلیک کنید.

4- پس از ورود به حساب جیمیل خود، وارد صفحه ِ زیر خواهید شد. در این صفحه برای اضافه کردن موجودی گیفت کارت گوگل پلی به اکانت جیمیل خود، روی دکمه ی Redeem کلیک کنید.

5- در پنجره ی باز شده، کد گیفت کارت را که بعد از خرید از سایت دریافت می کنید، همانند تصویر زیر در مکان مشخص شده وارد کرده و بر روی دکمه Redeem کلیک کنید.

آموزش تغییر کشور و اضافه کردن آدرس به اکانت گوگل پلی :

برای خرید از فروشگاه گوگل پلی و بازی هایی مثل کلش آف کلنز باید در اکانت خود آدرس داشته باشید.

1- ابتدا وارد بخش کیف پول گوگل به آدرس روبرو شوید: https://wallet.google.com

2- سپس در سایت کیف پول گوگل اگر قبلا وارد حساب گوگل خود شده باشید با صفحه ای مثل صفحه زیر روبرو خواهید شد. اگر وارد اکانت خود نشده اید، باید وارد اکانت خود شوید. (Sign In کنید.)

3- سپس بر روی Settings کلیک کنید تا صفحه ی زیر باز شود.

4- سپس در صفحه ی باز شده بر روی گزینه Edit هم ردیف با Zip Code کلیک کنید.

5- سپس فرمی مانند فرم زیر برای شما نشان داده می شود که باید یک آدرس آمریکا در آن وارد کنید. توجه کنید کشوری که اینجا وارد می کنید باید United States باشد.

Street Address = نام خیابان | Apt./Suite = آپارتمان /واحد | City = شهر | New York = در این بخش اسم شهر را وارد کنید | Zip Code = کد پستی | Phone Number = شماره بدون فاصله

۶- پس از وارد کردن اطلاعات بر روی دکمه Save کلیک کنید.

نحوه پیدا کردن آدرس آمریکا

۱– وارد نقشه گوگل به آدرس روبرو بشید: maps.google.com

۲– در نوار جست و جوی بالا سمت چپ، اسم یک شهر آمریکای مثلاً New York رو وارد کنید.

۳– بعد از اینکه نقشه شهر لود شد، به داخل شهر زوم کنید تا خیابان ها را به راحتی ببینید.

۴– بر روی نقشه بر روی آیکون یک رستوران یا مدرسه یا هتل و … کلیک کنید. (‌اگر آیکون ها را نمی بینید، بیشتر روی نقشه زوم کنید و کمی صبر کنید.)

۵– بعد از کلیک بر روی یکی از آیکون ها، آدرس کامل و شماره تماس برای شما نشان داده می شود که آن را در گوگل والت وارد کنید.

نحوه وارد کردن کد Playstation

1- ابتدا کنسول را به اینترنت متصل کرده و سپس گزینه playstaion store را انتخاب نمایید.

2- در منوی ظاهر شده گزینه Redeem Code را انتخاب نمایید.

3- در این مرحله کد 12 رقمی که برای شما ارسال شده را وارد و بر روی continue کلیک کنید.

4- اطلاعات کارت خریداری شده در یک پنجره به شما نشان داده می شود. بر روی Yes کلیک کنید.


اکنون حساب شما شارژ شد.

نحوه وارد کردن کد Playstation Plus

1- کنسول را به اینترنت متصل کنید.متصل کنید.

2 - در قسمت Playstation Network گزینه ی Playstation Store را انتخاب کنید.

3 -کد ارسال شده به ایمیل خود را در قسمت Reedeem Code وارد کنید.

اکنون حساب شما شارژ شد.

آموزش استفاده و شارژ گیفت کارت آمازون Amazon

1- برای استفاده از گیفت کارت آمازون باید ابتدا یک اکانت آمازون بسازید. اینکار را با رفتن به آدرس http://amazon.com و انتخاب No , I’m a new customer انجام دهید.

پس از آن وارد اکانت خود شوید:

2- موس خود را روی اسمتان در منوی بالای صفحه نگه دارید و سپس روی Your account کلیک نمایید.

3- سپس از قسمت Payment ، روی گزینه ،Apply a Gift card to your account کلیک نمایید.

4- در صفحه ی جدید، در سمت راست، بالانس شما نمایش داده میشود. در همین صفحه، کادری برای وارد کردن کد گیفت کارت آمازون موجود است که با تایپ کد در این قسمت و با کلیک بر روی Apply to your account اکانت آمازون شما شارژ خواهد شد.

آموزش استفاده از گیفت کارت Skype

1- ابتدا وارد سایت Skype شوید.

2- در این صفحه نام کاربری یا شماره ی خود را وارد نمایید. (اگر تا کنون اکانت نساخته اید، بر روی create new account کلیک کرده و یک اکانت برای خود بسازید.)

3- پس از وارد کردن کلمه عبور و وارد شدن به محیط کاربری، به انتهای صفحه رفته و بر روی لینک Redeem Voucher کلیک نمایید.

سپس در صفحه ی باز شده در قسمت Country/region در صورتی که گیفت کارت اسکایپ استرالیا خرید کردید، کشور استرالیا را انتخاب نمایید. (یا اگر گیفت کارت اسکایپ آمریکا خرید کردید، کشور آمریکا را انتخاب نمایید.) تمامی گیفت کارت های این فروشگاه، محصول آمریکا بوده، لذا باید کشور مورد نظر را آمریکا انتخاب نمایید.

5- در قسمت Unique number from voucher or card کد خریداری شده را وارد نمایید و چک باکس I agree to the Skype Terms of Service را انتخاب نمایید و بر روی Redeem کلیک نمایید.

با انجام مراحل فوق، اعتبار خریداری شده فعال می شود و می توانید از سرویس اسکایپ استفاده نمایید.

نحوه استفاده از گیفت کارت Steam

قبل از شروع مراحل، حتماً از آی پی معتبر آمریکا استفاده کنید.

1 - ابتدا وارد سایت استیم شوید: http://store.steampowered.com

2 - در قسمت بالای صفحه بر روی login کلیک کنید.

3- در صفحه باز شده، اطلاعات اکانت استیم خود را وارد کرده و وارد سایت شوید. اگر تا کنون اکانتی نساخته اید، گزینه ی join steam را انتخاب نموده و پس از ساخت اکانت، به حساب کاربری خود وارد شوید.

4- پس از ورود به حساب کاربری، از قسمت بالا سمت راست، بر روی یوزرنیم خود کلیک کنید و وارد منوی Account Detail شوید.

5- سپس بر روی گزینه ی Add Founds To Your Steam Wallet کلیک کنید.

6- در این مرحله بر روی گزینه Redeem a Steam Wallet Code که در سمت راست قرار دارد کلیک کنید.

7- اکنون کد گیفت کارت خریداری شده را در کادر steam wallet code وارد نموده و بر روی continue کلیک کنید.

8- در صورتی که برای اولین بار قصد استفاده از گیفت کارت استیم را دارید، اطلاعات محل سکونت آمریکا از شما در خواست می شود.

نحوه پیدا کردن آدرس آمریکا

۱– وارد نقشه گوگل به آدرس روبرو بشید: maps.google.com

۲– در نوار جست و جوی بالا سمت چپ، اسم یک شهر آمریکای مثلاً New York رو وارد کنید.

۳– بعد از اینکه نقشه شهر لود شد، به داخل شهر زوم کنید تا خیابان ها را به راحتی ببینید.

۴– بر روی نقشه بر روی آیکون یک رستوران یا مدرسه یا هتل و … کلیک کنید. (‌اگر آیکون ها را نمی بینید، بیشتر روی نقشه زوم کنید و کمی صبر کنید.)

۵– بعد از کلیک بر روی یکی از آیکون ها، آدرس کامل و شماره تماس برای شما نشان داده می شود که آن را در گوگل والت وارد کنید.

نحوه استفاده از گیفت کارت Spotify

قبل از شروع مراحل، حتماً از آی پی معتبر آمریکا استفاده کنید.

1- - ابتدا وارد سایت اسپاتیفای شوید: https://www.spotify.com

2- - در قسمت بالای صفحه بر روی login کلیک کنید.

3- در پنجره ی باز شده، نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید.

4- پس از ورود به ناحیه کاربری، اطمینان حاصل کنید که کشور (Country) اکانت شما که در پایین نوار منو در سمت چپ نشان داده شده، آمریکا باشد. سپس برای وارد کردن کد گیفت کارت، بر روی عبارت Redeem کلیک کنید.

5- در صفحه ی وارد شده، کد گیفت کارتی که خریداری کرده اید را وارد کرده و بر روی دکمه Redeem کلیک کنید.

6- پس از کلیک بر روی دکمه Redeem باید یکی از اکانت های ویژه ی اسپاتیفای را انتخاب کنید تا اکانت شما از حالت رایگان به حالت ویژه تغییر حالت دهد. اکانت های Premium قابلیت دانلود آهنگ و گوش دادن به آن را در هنگام وصل نبودن به اینترنت دارا می باشند. همچنین با این اکانت می توانید با گوشی خود نیز از امکانات اکانت ویژه استفاده کنید. اکانت های Unlimited صرفاً جهت گوش دادن آنلاین به آهنگ های انتخابی می باشد و قابلیت دانلود آهنگ و استفاده در موبایل را دارا نمی باشند.

7- پس از شارژ حساب کاربری خود می توانید از امکانات اسپاتیفای استفاده کنید.

نحوه پیدا کردن آدرس آمریکا

۱– وارد نقشه گوگل به آدرس روبرو بشید: maps.google.com

۲– در نوار جست و جوی بالا سمت چپ، اسم یک شهر آمریکای مثلاً New York رو وارد کنید.

۳– بعد از اینکه نقشه شهر لود شد، به داخل شهر زوم کنید تا خیابان ها را به راحتی ببینید.

۴– بر روی نقشه بر روی آیکون یک رستوران یا مدرسه یا هتل و … کلیک کنید. (‌اگر آیکون ها را نمی بینید، بیشتر روی نقشه زوم کنید و کمی صبر کنید.)

۵– بعد از کلیک بر روی یکی از آیکون ها، آدرس کامل و شماره تماس برای شما نشان داده می شود که آن را در گوگل والت وارد کنید.

مراحل خرید

1- آنتی ویروس مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

2- اطلاعات نمایش داده شده ی قبض شما در سایت را چک کنید.

3- اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

4- بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید.

پس از انجام مراحل بالا، شما وارد درگاه پرداخت اینترنتی می شوید و پس از پرداخت مبلغ آنتی ویروس، مجدداً به سایت باز می گردید و کد فعال سازی آنتی ویروس (لایسنس) را دریافت می نمایید.

تذکر

در صورت بروز مشکل احتمالی، پشتیبانی آماده ی پاسخگویی به شماست.

dashboard